Beste ouders en speler

 

Tornooien

Dit zijn de tornooien waar we ons gaan voor inschrijven. (als het tornooi nog niet volzet is)

Zaterdag 20 april voormiddag Kluisbergen

Maandag 22 april namiddag Horebeke

WOENSDAG 1 MEI EIGEN TORNOOI

Zaterdag 4 mei ……….Oudenhove

Zaterdag 18 mei voormiddag Zulte

Willen jullie Felix en mij  zovlug mogelijk laten weten aan welk tornooi je eventueel zo kunnen meedoen. We gaan proberen om iedereen minstens 2 tornooien en ons eigen tornooi te laten spelen.

 

Indeling

!!! Wedstrijden van zaterdag 26 januari zijn verplaatst naar zaterdag 2 maart !!!

Provinciaal

za 16/02/2019 (14:00): FC MERE A NIV.2-1 – KWIK EINE A NIV.2
Milan, Conway, Ousmane,  Zjef, Léon, Robin, Vic, Dree’ken, Sander

za 23/02/2019 (12:00): KWIK EINE A NIV.2 – KFC EENDR. ZELE A NIV.1
Milan, Conway, Ousmane, Anton, Zjef, Léon, Vedran, Rolf, Matteo, Siebe

za 02/03/2019 (11:30): KWIK EINE A NIV.2 – EENDR. ELENE-GROTENBERGE A NIV.1
Milan, Conway, Ousmane, Anton, Zjef, Léon, Rolf, Vedran, Gilles, Mats

za 09/03/2019 (12:00): KWIK EINE A NIV.2 – KSC DIKKELVENNE A NIV.2
Milan, Conway, Ousmane, Anton, Zjef, Leon, Vedran, Rolf, Matteo, Siebe

za 16/03/2019 (11:00): KFC MERELBEKE A NIV.2- KWIK EINE A NIV.2
Milan, Conway, Ousmane, Anton, Zjef, Léon, Gilles, Mats, Robin, Vic

za 23/03/2019 (11:30) EENDR. ELENE-GROTENBERGE A NIV.1 – KWIK EINE A NIV.2
Milan, Conway, Ousmane, Anton, Zjef, Léon, Gilles, Mats, Robin, Vic

za 30/03/2019 (12:00): KWIK EINE A NIV.2 – SK MUNKZWALM A NIV.2
Milan, Conway, Ousmane, Anton, Zjef, Léon, Dree’ken, Sander, Matteo, Siebe

za 06/04/2019 (10:30): KSK RONSE NIV.1- KWIK EINE A NIV.2
Milan, Conway, Ousmane, Anton, Zjef, Léon, Dree’ken, Sander,Matteo, Siebe

za 13/04/2019 (12:00): KWIK EINE A NIV.2 – FC MERE A NIV.2-1
Milan, Conway, Ousmane, Anton, Zjef, Léon, Vedran, Rolf, Robin, Vic

za 27/04/2019 (10:00): KFC EENDR. ZELE A NIV.1 – KWIK EINE A NIV.2
Milan, Conway, Ousmane, Anton, Zjef, Léon, Vedran, Rolf, Robin, Vic

 

Gewestelijk

wo 20/02/2019 (18:30): VV VOLKEGEM NIV.2-1 – KWIK EINE B NIV.2-1
Wout, Thomas, Aiden, Matteo, Siebe, Rolf, Vedran, Gilles, Mats

za 02/03/2019 (15:45): KWIK EINE B NIV.2-1 – KFC BONANZA NIV.2-1
Wout, Thomas, Aiden, Matteo, Siebe, Dree’ken, Vic, Robin, …………

za 09/03/2019 (13:30): KVVV ARDENNEN B NIV.2-1 – KWIK EINE B NIV.2-1
Wout, Thomas, Aiden, Dree’ken, Sander, Vic, Robin, Gilles, Mats

za 16/03/2019 (15:45): KWIK EINE B NIV.2-1 – VC NOKERE-KRUISHOUTEM B NIV.2-1
Wout, Thomas, Aiden, Dree’ken, Sander, Vedran, Rolf, Matteo, Siebe

za 23/03/2019 (10:45): KFC BONANZA NIV.2-1 – KWIK EINE B NIV.2-1
Wout, Thomas, Aiden, Dree’ken, Sander, Vedran,  Matteo, Siebe ………..

za 30/03/2019 (15:45): KWIK EINE B NIV.2-1 – KSV OUDENAARDE D NIV.2-1
Wout, Thomas, Aiden, Mats, Gilles, Robin, Vic, Vedran, Rolf

za 06/04/2019 (13:00): K. OLSENE SP. NIV.2-1 – KWIK EINE B NIV.2-1
Wout, Thomas, Aiden, Mats, Gilles, Robin, Vic, Vedran, Rolf

za 13/04/2019 (15:45): KWIK EINE B NIV.2-1 – VV VOLKEGEM NIV.2-1
Wout, Thomas, Aiden, Mats, Gilles, Dree’ken, Sander, Siebe, Matteo

 

Graag in het begin van iedere week verwittigen indien je niet kan aanwezig zijn op een wedstrijd, zowel provinciaal als gewestelijk!

Trainingen

De trainingen gaan het hele seizoen gezamenlijk  door met de provinciale op maandag en woensdag van 18u30 tot 20u.

Breng steeds jouw bal en water mee!

 

Volgende wedstrijd

Woe 20/02 om 18u30  Volkegem – Kwik Eine

Adres :  pelikaanstraat 51 9700 oudenaarde

Afspraak: 17u45 op terrein van volkegem (nederename)

Selectie spelers:  Wout, Thomas, Aiden, Matteo, Siebe, Rolf, Vedran,  Mats, Gilles

Wedstrijden competitie  

Onder voorbehoud van wijzigingen:

Datum Uur Onderwerp Score
za 12-01-2019 15:45 KWIK Eine – K.V.V. Vlaamse Ardennen 5 – 4
za 19-01-2019 10:00 Vc Nokere-Kruishoutem – KWIK Eine 1 – 1
za 26-01-2019 15:45 KWIK Eine – Kfc Bonanza St Martens-Lierde afgelast
zo 03-02-2019 11:00 K.S.V. Oudenaarde – KWIK Eine 1  –  3
za 09-02-2019 15:45 KWIK Eine – K. Olsene Sportief 3  –  4
Woe 20-02-2019 18u30 V.V. Volkegem – KWIK Eine
za 09-03-2019 13:30 K.V.V. Vlaamse Ardennen – KWIK Eine
za 16-03-2019 15:45 KWIK Eine – Vc Nokere-Kruishoutem
za 23-03-2019 10:45 Kfc Bonanza St Martens-Lierde- KWIK Eine
za 30-03-2019 15:45 KWIK Eine – K.S.V. Oudenaarde
za 06-04-2019 13:00 K. Olsene Sportief – KWIK Eine
za 13-04-2019 15:45 KWIK Eine – V.V. Volkegem

 

Sportieve groeten

Bert


Uitslag wedstrijden najaar

Datum Uur Onderwerp
za 01-09-2018 13:30 KWIK Eine – S.V. Sottegem (4 – 8)
za 08-09-2018 09:30 V.V. Volkegem – KWIK Eine (0 – 5)
za 15-09-2018 12:00 Kluisbergen Sportief –  KWIK Eine (3 – 10)
za 22-09-2018 13:30 KWIK Eine – Jong Zulte (8 – 4 )
za 29-09-2018 09:30 K.F.C. Kluisbergen – KWIK Eine (5 – 3)
za 06-10-2018 09.30 KWIK Eine– K. Eendr. Machelen (2 – 5)
za 13-10-2018 10:45 Vc Nokere-Kruishoutem – KWIK Eine (7 – 4)
za 20-10-2018 10:00 S.V. Sottegem – KWIK Eine (6 – 8)
za 27-10-2018 13:30 KWIK Eine– V.V. Volkegem (3 – 5)
za 03-11-2018 13:30 KWIK Eine– Kluisbergen Sportief (9 – 0)
za 10-11-2018 13:00 Jong Zulte – KWIK Eine (4 – 2)
za 17-11-2018 13:30 KWIK Eine– K.F.C. Kluisbergen (7 – 0)
za 24-11-2018 10:00 K. Eendr. Machelen-A-Leie – KWIK Eine (4 – 1)
za 01-12-2018 13u30 KWIK Eine– Vc Nokere-Kruishoutem (2 – 7)