RAADPLEEG DE BLOG REGELMATIG VOOR EVENTUELE WIJZIGINGEN !!!!!

 

 Beste spelers en ouders

De selectie wordt gemaakt op talent en mentaliteit, inzet en aanwezigheid op training en wedstrijd.

Er zal een selectie zijn van tien of elf spelers, dus zullen er spelers zijn die gewestelijk zullen spelen bij trainer Kris en aan hun om zich daar volledig in te zetten.

Het is ook aan de spelers in de selectie zich iedere week te blijven inzetten, de juiste mentaliteit en ingesteldheid te tonen

De selectie van deze week is geen garantie op een selectie de volgende week

 

Ik wil jullie allen danken voor het voorbije seizoen, ik hoop dat jullie iets opgestoken hebben

Nog veel succes in het verdere leven en nog veel voetbalplezier

 

 

Tornooi Wortegem op zaterdag 12/5 wedstrijden om 10u 11u en 11u30

Dit tornooi komt er bij omdat Alain ( ex-trainer Eine nu Wortegem) Luc gebeld heeft  om te willen deelnemen daar ze geen voldoende ploegen hadden

Om 9u30 op het terrein in Wortegem Wortegemplein  parkeren kan in de Processiestraat

De coach zal Luc zijn daar ik er niet zal zijn wegens een begrafenis

Jelto Zaur Jorben Yari Bo Keanu Lennerd

 

Wedstrijden

13/1  13u30  Eine – Zelzate  3 – 1

20/1  10u00  Zele – Eine  6 – 2

28/1  13u45  Eine – Meetjesland  7 – 2

3/2    10u00  Ronse – Eine  uitgesteld

17/2  13u45  Eine – Doorslaar  9 – 4

24/2   9u30   Elene-Grotenberge – Eine  1 – 12

3/3    12u45  Zulte-Waregem U13 – Eine  1 – 3

10/3  12u45  Zelzate – Eine    0 – 2

17/3  13u45  Eine – Zele

10/4  13u00  Meetjesland – Eine   0 – 5

7/4    13u45  Eine – Ronse    12 – 2

14/4  10u00  Doorslaar – Eine     3 – 7

21/4  13u45  Eine – Elene-Grotenberge  7 – 1

28/4   9u30   Eine – Zulte-Waregem U13 6 – 2

 

Competitiewedstrijden

02/09  12u30  SK Munkzwalm – Eine    4 – 2

09/09  11u30  Eine – KVV Zelzate     5 – 0

16/09  11u00  Dikkelvenne – Eine     6 – 4

23/09  11u30  Eine – FCE Meetjesland  8 – 1

30/09  12u30  FC Mere – Eine   9  –  4

07/10  10u30  SK Ronse – Eine   0 – 0

14/10  11u30   Eine – Elene-Grotenberge  7 – 1

21/10  11u30  Eine – SK Munkzwalm  0 – 3

28/10 13u15   KVV Zelzate – Eine  1 – 6

04/11  11u30  Eine – Dikkelvenne  1 – 6

11/11   13u00  FCE Meetjesland – Eine  2 – 4

18/11   11u30  Eine – FC Mere  6 – 3

25/11  11u30  Eine – SK Ronse  2 – 3

02/12  9u30  Elene-Grotenberge – Eine  uitgesteld