Trainingsschema jeugd seizoen 2018 – 2019

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG
U17P 20u00 – 21u30 20u00 – 21u30
U15P 18u30 – 20u00 18u30 – 20u00
U15G 18u30 – 20u00 18u30 – 20u00
U13P 18u30 – 20u00 18u30 – 20u00
U13G 18u30 – 20u00 18u30 – 20u00
U12P 18u30 – 20u00 18u45 – 20u00
U12G 18u30 – 20u00 18u45 – 20u00
U11P 18u45 – 20u00 18u30 – 20u00
U11G 17u00 – 18u30 17u00 – 18u30
U10P 17u30 – 18u45 17u30 – 18u45
U10G 17u30 – 18u45 17u30 – 18u45
U9P A 18u45 – 20u00 18u30 – 20u00
U9P B 17u00 – 18u30 17u00 – 18u30
U8P A 17u00 – 18u30 17u00 – 18u30
U8P B 17u00 – 18u30 17u00 – 18u30
U7 17u00 – 18u30
U6 17u00 – 18u30  

 

KT 17u30 – 18u30

18u30 – 19u30

 


INDELING TERREINEN MAANDAG

TERREIN D – GROOT VELD OVERKANT STRAAT

18u30 – 20u00

U15 P

 

 

TERREIN C – KLEIN VELD BOVEN

18u30 – 20u00

U13 P

 

 

TERREIN B – KUNSTGRASVELD

17u00 – 18u30

U8 A

¼ terrein

 

 

18u30 – 20u00                      

U15 G

½ terrein

 

 

 

 

 

17u00 – 18u30

U8 B

¼ terrein

 

 

 

 

 

20u00 – 21u30

U17 P

½ terrein

17u30 – 18u45

U10 P

¼ terrein

 

 

 

 

18u45 – 20u00

U11 P

¼ terrein

 

 

17u30 – 18u45

U10 G

¼ terrein

 

 

 

 

18u45 – 20u00

U9 A

¼ terrein

 

 


INDELING TERREINEN DINSDAG

TERREIN D – GROOT VELD OVERKANT STRAAT

VRIJ

 

 

 

TERREIN C – KLEIN VELD BOVEN

18u30 – 20u00

U12 P

½ terrein

 

18u30 – 20u00

U12 G

½ terrein

 

TERREIN B – KUNSTGRASVELD

17u00 – 18u30

U11 G

¼ terrein

 

 

 

18u30 – 20u00

U13 G

¼ terrein

 

 

 

17u00 – 18u30

U9 B

¼ terrein

 

 

 

18u30 – 20u00

VV Volkegem U13

¼ terrein

 

 

 

KT

 

17u30 – 18u30

18u30 – 19u30

 

¼ terrein

17u00 – 18u30

VRIJ

¼ terrein

 

 

 

 

18u30 – 20u00

VV Volkegem U13

¼ terrein

 

 


INDELING TERREINEN WOENSDAG

TERREIN D – GROOT VELD OVERKANT STRAAT

18u30 – 20u00

U15 G

 

 

TERREIN C – KLEIN VELD BOVEN

18u30 – 20u00

U11 P

½ terrein

 

18u30 – 20u00

U9 A

½ terrein

 

 

TERREIN B – KUNSTGRASVELD

17u00 – 18u30

U8 A

¼ terrein

 

 

18u30 – 20u00                      

U15 P

½ terrein

 

 

 

 

 

17u00 – 18u30

U8 B

¼ terrein

 

 

 

 

 

20u00 – 21u30

U17 P

½ terrein

 

17u00 – 18u30

U6

¼ terrein

 

 

 

 

18u30 – 20u00

VV Volkegem U10

¼ terrein

 

17u00 – 18u30

U7

¼ terrein

 

 

 

 

18u30 – 20u00

VV Volkegem U11

¼ terrein

 


INDELING TERREINEN DONDERDAG

TERREIN D – GROOT VELD OVERKANT STRAAT

VRIJ

 

 

 

TERREIN C – KLEIN VELD BOVEN

18u30 – 20u00

U13 G

 

 

TERREIN B – KUNSTGRASVELD

17u30 – 18u45

U10 P

¼ terrein

 

 

 

18u45 – 20u00

U12 P

¼ terrein

 

 

 

17u30 – 18u45

U10 G

¼ terrein

 

 

 

18u45 – 20u00

U12 G

¼ terrein

17u00 – 18u30

U11 G

¼ terrein

 

 

 

 

18u30 – 20u00

U13 P

¼ terrein

 

 

 

17u00 – 18u30

U9 B

¼ terrein

 

 

 

 

18u30 – 20u00

VV Volkegem U12

¼ terrein