Er kunnen nog wijzigingen gebeuren aan deze speelkalenders:

U17 Prov.

Datum Uur Wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep
za 01-09-2018 13:30 J.V. De Pinte Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U17 -D-
za 15-09-2018 15:15 Willen Is Kunnen Eine Niv.2-1 – K.S.K. Ronse Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U17 -D-
za 22-09-2018 14:15 S.K. Munkzwalm Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U17 -D-
za 29-09-2018 15:15 Willen Is Kunnen Eine Niv.2-1 – F.C.E. Meetjesland A Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U17 -D-
za 06-10-2018 13:30 K.F.C. Evergem-Center Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U17 -D-
za 13-10-2018 15:15 Willen Is Kunnen Eine Niv.2-1 – Kvv Laarne-Kalken Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U17 -D-
za 20-10-2018 15:15 Willen Is Kunnen Eine Niv.2-1 – J.V. De Pinte Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U17 -D-
za 03-11-2018 13:30 K.S.K. Ronse Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U17 -D-
za 10-11-2018 15:15 Willen Is Kunnen Eine Niv.2-1 – S.K. Munkzwalm Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U17 -D-
zo 18-11-2018 10:30 F.C.E. Meetjesland A Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U17 -D-
za 24-11-2018 15:15 Willen Is Kunnen Eine Niv.2-1 – K.F.C. Evergem-Center Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U17 -D-
za 01-12-2018 15:00 Kvv Laarne-Kalken Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U17 -D-

U15 Gewestelijk

Datum Uur Wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep
za 01-09-2018 09:30 V.V. St-Maria-Horebeke Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U15 -J-
za 08-09-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 – K.S.V. Oudenaarde B Niv.2 Oost-Vlaanderen GEW. U15 -J-
za 15-09-2018 10:00 Sparta Wortegem Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U15 -J-
za 22-09-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 – Jong Zulte Niv.2 Oost-Vlaanderen GEW. U15 -J-
za 29-09-2018 14:00 K.V.V. Vlaamse Ardennen Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U15 -J-
za 06-10-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 – Kluisbergen Sportief Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U15 -J-
za 13-10-2018 15:00 K. Eendr. Machelen-A-Leie Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U15 -J-
za 20-10-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 – V.V. St-Maria-Horebeke Niv.2 Oost-Vlaanderen GEW. U15 -J-
za 27-10-2018 16:00 K.S.V. Oudenaarde B Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U15 -J-
za 03-11-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 – Sparta Wortegem Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U15 -J-
za 10-11-2018 13:00 Jong Zulte Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U15 -J-
za 17-11-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 – K.V.V. Vlaamse Ardennen Niv.2 Oost-Vlaanderen GEW. U15 -J-
za 24-11-2018 13:30 Kluisbergen Sportief Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U15 -J-
za 01-12-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 – K. Eendr. Machelen-A-Leie Niv.2 Oost-Vlaanderen GEW. U15 -J-

U15 Prov.

Datum Uur Wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep
za 01-09-2018 13:00 K.S.C. Dikkelvenne A Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U15 -C-
za 08-09-2018 15:15 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – Eendr. Elene-Grotenberge A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U15 -C-
za 15-09-2018 13:00 S.K. Lochristi A Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U15 -C-
za 22-09-2018 15:15 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – F.C. Mere A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U15 -C-
za 06-10-2018 15:45 J.V. De Pinte A Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U15 -C-
za 13-10-2018 15:15 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – K.F.C. Merelbeke A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U15 -C-
za 20-10-2018 15:15 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – K.S.C. Dikkelvenne A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U15 -C-
za 27-10-2018 13:30 Eendr. Elene-Grotenberge A Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U15 -C-
za 03-11-2018 15:15 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – S.K. Lochristi A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U15 -C-
za 10-11-2018 09:30 F.C. Mere A Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U15 -C-
za 24-11-2018 15:15 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – J.V. De Pinte A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U15 -C-
za 01-12-2018 10:00 K.F.C. Merelbeke A Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U15 -C-

U13 Prov.

Datum Uur Wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep
za 01-09-2018 13:00 Thor Kokerij-Meldert Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U13 -C-
za 08-09-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – K.F.C. Eendr. Zele Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U13 -C-
za 15-09-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – K.V. R.S. Waasland-Sk Beveren B Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U13 -C-
zo 23-09-2018 11:30 S.K. Lokeren Doorslaar A Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U13 -C-
za 29-09-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – J.V. De Pinte A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U13 -C-
za 06-10-2018 12:30 S.K. Berlare A Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U13 -C-
za 13-10-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – F.C. Lembeke A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U13 -C-
za 20-10-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – Thor Kokerij-Meldert Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U13 -C-
za 27-10-2018 10:00 K.F.C. Eendr. Zele Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U13 -C-
za 03-11-2018 10:00 K.V. R.S. Waasland-Sk Beveren B Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U13 -C-
za 10-11-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – S.K. Lokeren Doorslaar A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U13 -C-
za 17-11-2018 11:15 J.V. De Pinte A Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U13 -C-
za 24-11-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – S.K. Berlare A Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U13 -C-
za 01-12-2018 10:00 F.C. Lembeke A Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U13 -C-

U13 Gewestelijk

Datum Uur Wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep
za 01-09-2018 10:00 E.C. Oudenhove Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U13 -Q-
za 08-09-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – K.F.C. Kluisbergen B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U13 -Q-
za 15-09-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – Vc Nokere-Kruishoutem B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U13 -Q-
za 22-09-2018 10:30 V.C. Eendr. Deftinge Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U13 -Q-
za 29-09-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – V.V. Volkegem A Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U13 -Q-
zo 07-10-2018 10:30 V.C.E. Huise-Ouwegem Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U13 -Q-
za 13-10-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – Kfc Bonanza St Martens-Lierde Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U13 -Q-
za 20-10-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – E.C. Oudenhove Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U13 -Q-
za 27-10-2018 10:00 K.F.C. Kluisbergen B Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U13 -Q-
za 03-11-2018 09:00 Vc Nokere-Kruishoutem B Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U13 -Q-
za 10-11-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – V.C. Eendr. Deftinge Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U13 -Q-
za 17-11-2018 11:15 V.V. Volkegem A Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U13 -Q-
za 24-11-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – V.C.E. Huise-Ouwegem Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U13 -Q-
za 01-12-2018 09:15 Kfc Bonanza St Martens-Lierde Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U13 -Q-

U12 Prov.

Datum Uur Wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep
za 11-08-2018 13:30 K. Eendr. Machelen-A-Leie – Willen Is Kunnen Eine Oost-Vlaanderen U12(H)
za 01-09-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.3 – K.V.E. Drongen A Niv.3 Oost-Vlaanderen PROV. U12 -A-
za 08-09-2018 14:00 S.K. Lochristi A Niv.3 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.3 Oost-Vlaanderen PROV. U12 -A-
za 15-09-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.3 – K.F.C. Vrasene A Niv.3 Oost-Vlaanderen PROV. U12 -A-
za 22-09-2018 13:15 K.F.A.C. Waarschoot Niv.3 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.3 Oost-Vlaanderen PROV. U12 -A-
za 29-09-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.3 – Thor Kokerij-Meldert A Niv.3 Oost-Vlaanderen PROV. U12 -A-
za 06-10-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.3 – K.S.C. Lokeren O.Vl. C Niv.3 Oost-Vlaanderen PROV. U12 -A-
za 13-10-2018 09:30 K.V.V. Zelzate A Niv.3-2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.3 Oost-Vlaanderen PROV. U12 -A-
za 20-10-2018 10:00 K.V.E. Drongen A Niv.3 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.3 Oost-Vlaanderen PROV. U12 -A-
za 27-10-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.3 – S.K. Lochristi A Niv.3 Oost-Vlaanderen PROV. U12 -A-
za 03-11-2018 11:15 K.F.C. Vrasene A Niv.3 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.3 Oost-Vlaanderen PROV. U12 -A-
za 10-11-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.3 – K.F.A.C. Waarschoot Niv.3 Oost-Vlaanderen PROV. U12 -A-
za 17-11-2018 13:00 Thor Kokerij-Meldert A Niv.3 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.3 Oost-Vlaanderen PROV. U12 -A-
za 24-11-2018 13:00 K.S.C. Lokeren O.Vl. C Niv.3 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.3 Oost-Vlaanderen PROV. U12 -A-
za 01-12-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.3 – K.V.V. Zelzate A Niv.3-2 Oost-Vlaanderen PROV. U12 -A-

U12 Gewestelijk

Datum Uur Wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep
za 01-09-2018 10:00 K.F.C. Petegem Aan Schelde Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U12 -O-
za 08-09-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – Kluisbergen Sportief Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U12 -O-
za 15-09-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – Vc Nokere-Kruishoutem Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U12 -O-
za 22-09-2018 09:45 Sparta Wortegem Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U12 -O-
za 29-09-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – K.F.C. Sparta Petegem C Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U12 -O-
za 06-10-2018 10:30 K.S.V. Oudenaarde D Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U12 -O-
za 13-10-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – V.C.E. Huise-Ouwegem Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U12 -O-
za 20-10-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – K.F.C. Petegem Aan Schelde Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U12 -O-
za 27-10-2018 13:30 Kluisbergen Sportief Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U12 -O-
za 03-11-2018 10:00 Vc Nokere-Kruishoutem Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U12 -O-
za 10-11-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – Sparta Wortegem Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U12 -O-
za 17-11-2018 13:00 K.F.C. Sparta Petegem C Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U12 -O-
za 24-11-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – K.S.V. Oudenaarde D Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U12 -O-
zo 02-12-2018 09:00 V.C.E. Huise-Ouwegem Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U12 -O-

U11 Prov.

Datum Uur Wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep
za 01-09-2018 11:30 Kvv Laarne-Kalken A Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U11 -C-
za 08-09-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 – K.F.C. Merelbeke A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U11 -C-
za 15-09-2018 14:00 F.C. Mere A Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U11 -C-
za 22-09-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 – K.V.E. Drongen A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U11 -C-
za 29-09-2018 11:15 J.V. De Pinte A Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U11 -C-
za 06-10-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 – Eendr. Elene-Grotenberge A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U11 -C-
za 20-10-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 – Kvv Laarne-Kalken A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U11 -C-
za 27-10-2018 11:00 K.F.C. Merelbeke A Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U11 -C-
za 03-11-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 – F.C. Mere A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U11 -C-
za 10-11-2018 12:00 K.V.E. Drongen A Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U11 -C-
za 17-11-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 – J.V. De Pinte A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U11 -C-
za 24-11-2018 11:30 Eendr. Elene-Grotenberge A Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U11 -C-

U11 Gewestelijk

Datum Uur Wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep
za 01-09-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 – S.V. Sottegem B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U11 -N-
za 08-09-2018 09:30 V.V. Volkegem Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U11 -N-
za 15-09-2018 12:00 Kluisbergen Sportief B Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U11 -N-
za 22-09-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 – Jong Zulte Niv.2 Oost-Vlaanderen GEW. U11 -N-
za 29-09-2018 09:30 K.F.C. Kluisbergen Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U11 -N-
za 06-10-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 – K. Eendr. Machelen-A-Leie B Niv.2 Oost-Vlaanderen GEW. U11 -N-
za 13-10-2018 10:45 Vc Nokere-Kruishoutem A Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U11 -N-
za 20-10-2018 10:00 S.V. Sottegem B Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U11 -N-
za 27-10-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 – V.V. Volkegem Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U11 -N-
za 03-11-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 – Kluisbergen Sportief B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U11 -N-
zo 11-11-2018 10:00 Jong Zulte Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U11 -N-
za 17-11-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 – K.F.C. Kluisbergen Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U11 -N-
za 24-11-2018 10:00 K. Eendr. Machelen-A-Leie B Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U11 -N-
za 01-12-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.2-1 – Vc Nokere-Kruishoutem A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U11 -N-

U10 Gewestelijk

Datum Uur Wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep
za 01-09-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – Kluisbergen Sportief Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U10 -O-
za 08-09-2018 09:45 K.F.C. Petegem Aan Schelde Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U10 -O-
za 15-09-2018 10:50 K.F.C. Kluisbergen Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U10 -O-
za 22-09-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – V.V. St-Maria-Horebeke Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U10 -O-
za 29-09-2018 11:15 V.V. Volkegem Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U10 -O-
za 06-10-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – K.V.V. Vlaamse Ardennen Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U10 -O-
za 13-10-2018 09:15 Vc Nokere-Kruishoutem Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U10 -O-
za 20-10-2018 10:00 Kluisbergen Sportief Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U10 -O-
za 27-10-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – K.F.C. Petegem Aan Schelde Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U10 -O-
za 03-11-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – K.F.C. Kluisbergen Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U10 -O-
za 10-11-2018 10:00 V.V. St-Maria-Horebeke Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U10 -O-
za 17-11-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – V.V. Volkegem Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U10 -O-
za 24-11-2018 14:00 K.V.V. Vlaamse Ardennen Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U10 -O-
za 01-12-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine B Niv.1 – Vc Nokere-Kruishoutem Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U10 -O-

U10 Prov.

Datum Uur Wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep
za 01-09-2018 11:00 K.F.C. Merelbeke A Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U10 -C-
za 08-09-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 – F.C. Mere A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U10 -C-
za 15-09-2018 11:30 Kvv Laarne-Kalken A Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U10 -C-
za 22-09-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 – J.V. De Pinte A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U10 -C-
zo 30-09-2018 11:00 K.S.C. Dikkelvenne Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U10 -C-
za 13-10-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 – K.S.K. Ronse A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U10 -C-
za 20-10-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 – K.F.C. Merelbeke A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U10 -C-
za 27-10-2018 14:00 F.C. Mere A Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U10 -C-
za 03-11-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 – Kvv Laarne-Kalken A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U10 -C-
za 10-11-2018 09:30 J.V. De Pinte A Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U10 -C-
za 17-11-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 – K.S.C. Dikkelvenne Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U10 -C-
za 01-12-2018 10:30 K.S.K. Ronse A Niv.2 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2 Oost-Vlaanderen PROV. U10 -C-

U9 Prov. A & B

Datum Uur Wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep
za 01-09-2018 12:30 K.V.K. Ninove A Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U9 -I-
za 15-09-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – K.S.C. Dikkelvenne A Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U9 -I-
za 22-09-2018 09:30 S.K. Munkzwalm A Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U9 -I-
za 29-09-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – J.V. De Pinte A Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U9 -I-
za 06-10-2018 10:30 K.S.K. Ronse A Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U9 -I-
za 13-10-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – Eendr. Elene-Grotenberge A Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U9 -I-
za 20-10-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – K.V.K. Ninove A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U9 -I-
zo 04-11-2018 09:30 K.S.C. Dikkelvenne A Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U9 -I-
za 10-11-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – S.K. Munkzwalm A Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U9 -I-
za 17-11-2018 09:30 J.V. De Pinte A Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U9 -I-
za 24-11-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – K.S.K. Ronse A Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U9 -I-
za 01-12-2018 11:30 Eendr. Elene-Grotenberge A Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U9 -I-

U8 Prov. A & B

Datum Uur Wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep
za 01-09-2018 09:30 Eendr. Elene-Grotenberge A Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U8 -I-
za 08-09-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – S.K. Munkzwalm A Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U8 -I-
za 15-09-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – K.S.C. Dikkelvenne A Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U8 -I-
za 29-09-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – K.V.K. Ninove A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U8 -I-
za 06-10-2018 10:30 K.S.K. Ronse A Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U8 -I-
za 13-10-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – S.V. Sottegem A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U8 -I-
za 20-10-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – Eendr. Elene-Grotenberge A Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U8 -I-
za 27-10-2018 09:30 S.K. Munkzwalm A Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U8 -I-
zo 04-11-2018 09:30 K.S.C. Dikkelvenne A Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U8 -I-
za 17-11-2018 10:00 K.V.K. Ninove A Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U8 -I-
za 24-11-2018 09:30 Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 – K.S.K. Ronse A Niv.1 Oost-Vlaanderen PROV. U8 -I-
za 01-12-2018 10:00 S.V. Sottegem A Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine A Niv.2-1 Oost-Vlaanderen PROV. U8 -I-

U7 Gewestelijk

Datum Uur Wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep
za 01-09-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine Niv.1 – K.F.C. Kluisbergen Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U7 -L-
za 08-09-2018 11:15 V.V. Volkegem Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U7 -L-
za 15-09-2018 10:00 S.V. Sottegem Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U7 -L-
za 22-09-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine Niv.1 – Vc Nokere-Kruishoutem B Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U7 -L-
za 29-09-2018 10:00 Sparta Wortegem Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U7 -L-
za 06-10-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine Niv.1 – K.S.K. Ronse A Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U7 -L-
za 13-10-2018 11:00 Kluisbergen Sportief Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U7 -L-
za 20-10-2018 11:00 K.F.C. Kluisbergen Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U7 -L-
za 27-10-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine Niv.1 – V.V. Volkegem Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U7 -L-
za 03-11-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine Niv.1 – S.V. Sottegem Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U7 -L-
za 10-11-2018 10:45 Vc Nokere-Kruishoutem B Niv.2-1 – Willen Is Kunnen Eine Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U7 -L-
za 17-11-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine Niv.1 – Sparta Wortegem Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U7 -L-
za 24-11-2018 11:00 K.S.K. Ronse A Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U7 -L-
za 01-12-2018 11:30 Willen Is Kunnen Eine Niv.1 – Kluisbergen Sportief Niv.2-1 Oost-Vlaanderen GEW. U7 -L-

U6 Gewestelijk

Datum Uur Wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep
za 01-09-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine – Kluisbergen Sportief Oost-Vlaanderen GEW. U6 -M-
za 08-09-2018 10:00 K.F.C. Kluisbergen – Willen Is Kunnen Eine Oost-Vlaanderen GEW. U6 -M-
zo 16-09-2018 11:00 K. Olsene Sportief – Willen Is Kunnen Eine Oost-Vlaanderen GEW. U6 -M-
za 22-09-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine – Vc Nokere-Kruishoutem Oost-Vlaanderen GEW. U6 -M-
za 29-09-2018 11:15 V.V. Volkegem – Willen Is Kunnen Eine Oost-Vlaanderen GEW. U6 -M-
za 06-10-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine – K.S.K. Ronse A Oost-Vlaanderen GEW. U6 -M-
zo 14-10-2018 09:30 F.C. Gavere-Asper Niv.1 – Willen Is Kunnen Eine Oost-Vlaanderen GEW. U6 -M-
za 20-10-2018 09:30 Kluisbergen Sportief – Willen Is Kunnen Eine Oost-Vlaanderen GEW. U6 -M-
za 27-10-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine – K.F.C. Kluisbergen Oost-Vlaanderen GEW. U6 -M-
za 03-11-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine – K. Olsene Sportief Oost-Vlaanderen GEW. U6 -M-
za 10-11-2018 10:00 Vc Nokere-Kruishoutem – Willen Is Kunnen Eine Oost-Vlaanderen GEW. U6 -M-
za 17-11-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine – V.V. Volkegem Oost-Vlaanderen GEW. U6 -M-
za 24-11-2018 10:00 K.S.K. Ronse A – Willen Is Kunnen Eine Oost-Vlaanderen GEW. U6 -M-
za 01-12-2018 13:30 Willen Is Kunnen Eine – F.C. Gavere-Asper Niv.1 Oost-Vlaanderen GEW. U6 -M-